ReformedHooper Majitel


D0W1N1K: Před 25 dny
Ahoj ReformedHooper, dostal jsem ban na survivalu a chtěl bych to vyřešit na discordu ale tam mám ban a ani nevím zaco. Tak jestli by jsi mi mohl dát unban na disu abych si to mohl vyřešit nick: Domineceek#7912 Díky (: Na survivalu jsem dostal ban za griefing u resky protože jsem se chtěl pomstít a vím že jsem udělal chybu, tak tady žádám o unban protože na discordu mám ban. Už vím že to nemám dělat poučil jsem se a omlouvám se a klidně to opravím nick v mc: D0W1N1K tak prosím o unban moc děkuji jestli jste si to aspon přečetli (:

creeper_deadman: Před 1 měsícem
Ahoj, píšu sem, jelikož mi to příjde více vhodné, než to psát na discord. Nevím, zda o tom víš, ale dostal jsem ban, jelikož můj warnlist byl ,,plný,, a dosáhl jsem maximálního warnu, Proč sem vůbec píšu.. Prvně, jsem warn dostal za to, že jsem napsal jednomu týpečkovy na minihře KitPvp at' mě ,,nes***,, jelikož ten dotyčný stále v safe zone spawnoval golemy, a já si nemohl vzít kit, tudíž mě ten golém stále zabíjel, a ujeli mi nervy. Jako další warn jsem dostal ten, že již poněkolikáte mi jeden hráč neustále nadával, a měl ke všemu upomínky, já mu nic neudělal, byli u toho svědci, stále mi psal k0ko**, gay apod. Ano, nedošlo mi, že bych ho měl nahlásit pomocí /report, tak jsem to nechal být, a ignoroval ho. Myslel jsem, že už přestane, ale on si nedal pokoj.. Opět, jak jsem již psal, ujeli mi nervy, a napsal jsem mu at' drží hub*, nebo něco v tom smyslu. A hned poté jsem obdržel warn, samozřejmě že tohle byl můj poslední warn, tudíž jsem dostal ban na 1 den. Myslím, že tentokrát by jste se mohli zamyslet (nemyslím to arogantně) a popřemýšlet o mém unbanu, jelikož tohle mi nepříjde v pohodě, že opět za vše mohu já. Tohle ode mě vše, přeji krásný zbytek večera -creeper_deadman. Minecraft nick: creeper_deadman Důvod: Dosáhnutí maximálního warnu (4x) Zabanoval: Rafanek Ponaučení: Již jsem psal, co se odehrávalo, apod.

dzubo2: Před 1 měsícem
dakujem ze ste mi dali ban dnes som sa tak tesil ze si zahrajem a michaela mi dala ban dakujem tak som sa tesil mam tam skoro 3m a kopu veci a vy mi tam date ban dakukejem bebize bi bola cena unbanu mensia tak si kupim dovi to je moj ucet viem mal som kupu dalsich uctov ale na ten som sa tak dnes tesil ze si zahrajem mam tam kopu veci skoro 3m dakujem unban by som si kupil ale je to velmi drahe tak som sa dnes tesil ze si zahrajem

doomr1212: Před 1 měsícem
proc nefunguje arcade games

MistrMarek: Před 5 měsíci
Jak se připojím do hry? Jsem tu nový

_Draxy: Před 5 měsíci
a jestli vám sem nějak mohu poslat obrazek

_Draxy: Před 5 měsíci
dobrý den,chtěl bych se zeptat proč se mi nejde pripojit na lobby na arconixu prihlaseni mi jde,ale jsem na lobby ale nemuzu nic delat a jsem buglej tak jestli by jste mi pomohl prosím.

_Draxy: Před 5 měsíci
helper

subtotalhat1809: Před 5 měsíci
dobrý den, zakoupil jsem si 1X POUCH TIER 5 a nic jsem nedostal prosím pomocte mi

TheGodOfTheN00bz: Před 7 měsíci
Dobrý den, ale píše mi to že se nemohu připojit na discord protože je pozvánka neplatná nebo prošlá.


ReformedHooper

ReformedHooper


  • Registrován: Před 1 rokem
  • Poslední přihlášení: Před 24 dny
  • Zobrazení profilu: 2366
Tento uživatel o sobě ještě nepřidal žádné údaje.

Fórum


Nejnovější příspěvky

Ahoj, vyjádří se ti k tomu dolore, tvůj nick je jaký? Ban ti dal on, takže nemohu řešit za něj, každopádně jiné tresty zde nemáš, tak by to mohlo vyjít.

Před 3 měsíci

Ahoj, trestů máš víc, máš nějaký argument jak mě přesvědčit, že se to již nebude opakovat? viz. banlist Nedávné tresty pro _tak_asi_danny_ - LiteBans (arconix.eu)

Před 3 měsíci

Ahoj, máš prosím discord? 

Před 3 měsíci

Zdravím, stále ti to nedošlo? příště poprosím řešit tyto platby na discordu tam je odezva mnohem nižší než zde.

Před 7 měsíci

Ahoj, vzhledem k tomu, že to byl tvůj první ban dám ti tedy unban, ale budeme si tě hlídat.

Před 7 měsíci

Widget je momentálně mimo provoz, podívejte se do vašeho serverového nastavení, jestli jste Widget polivili.